LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy Seniorzy - rezerwy

Udana inauguracja rezerw

LKS II Gołuchów

W ramach XVIII kolejki Red Box klasy okręgowej podopieczni trenera Łukasza Hyżyka mierzyli się jako gospodarz z Pelikanem Grabów, jednak ze względu na stan naturalnej płyty przy ul. Słowackiego spotkanie odbyło się na stadionie w Pleszewie. Krótki okres przygotowawczy i zmienny optymizm po spotkaniach sparingowych mógł wzbudzać wątpliwości co do dyspozycji rezerw Ekipy Żubra. Obie drużyny intensywnie i z pełnym zaangażowaniem weszły w pierwsze spotkanie rundy rewanżowej, ostra i zacięta walka toczyła się głównie w środkowej części boiska, jednak wraz z upływem czasu to gospodarze zyskiwali przewagę i stwarzali coraz groźniejsze sytuacje. W 39 minucie bardzo przytomnie w polu karnym zachował Szymon Młynarczyk, który sprytnym strzałem wykończył dośrodkowanie Michała Marciszaka. Druga część spotkania to już zdecydowana dominacja żółto-czarnych!  Już w 50 minucie Łukasz Nogaj świetnie uderzył z rzutu wolnego, piłka wylądowała w siatce ześlizgując się z dłoni bramkarza gości, który nie popisał się najpewniejszą interwencją. Trzy minuty później podopieczni trenera Hyżyka praktycznie zamknęli spotkanie. Szymon Młynarczyk pięknym wolejem wykończył dośrodkowanie Łukasza Nogaja z rzutu rożnego. Dwadzieścia minut przed końcem Adrian Hajdasz wykorzystał podanie świetnie dysponowanego tego dnia Młynarczyka, zwiększając prowadzenie do czterech bramek. Wynik ostatecznie ustalił w 84 minucie Szymon Młynarczyk, kompletując przy okazji hat-tricka. Bardzo mocne otwarcie rundy rewanżowej w wykonaniu rezerw LKS-u! Warto zwrócić uwagę, że drużyna Pelikana Grabów zajmuje w tabeli wysokie trzecie miejsce, z dorobkiem 33 punktów przy 27 punktach Ekipy Żubra.

LKS II Gołuchów: Pawłowski – Majusiak, Kapałka, K. Młynarczyk, Zacharczuk – Marciszak (Antoniewicz), Kubczyk (Wasielewski), Hajdasz, Nogaj (Walczak) – S. Młynarczyk (Cieciórski), D. Marcinkowski (Bartoszak)

LKS II Gołuchów – Pelikan Grabów 5:0

1:0 Szymon Młynarczyk 39’

2:0 Łukasz Nogaj 50’

3:0 Szymon Młynarczyk 53’

4:0 Adrian Hajdasz 69’

5:0 Szymon Młynarczyk 84’

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *