LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Transfer w ostatnim dniu okienka

Jak informowaliśmy za pośrednictwem mediów społecznościowych klub LKS Gołuchów jednak opuścił Dominik Domagalski na rzecz gry w trzecioligowym Sokole Kleczew.

Sytuacja ta zmusiła klub do przeprowadzenia transferu, który uzupełni lukę jaką pozostawił Dominik. Przeprowadzenie transferu było o tyle trudne bowiem jak wszyscy wiemy rozgrywki ruszyły już niemalże na każdym szczeblu i zawodnicy, którzy chcieli zmienić barwy klubowe już to zrobili.

Ostatniego dnia LKS Gołuchów zdołał przeprowadzić jednak transfer. Na zasadzie rocznego wypożyczenia w żółto – czarnych barwach oglądać będziemy Szymona Sobkowiaka. Szymon do LKS trafił z trzecioligowej Polonii Środa Wielkopolska. Mający 21 lat Szymon Sobkowiak gra na pozycji defensywnego pomocnika, ma za sobą grę w juniorach Lecha Poznań, Miedzi Legnica oraz w wyżej wspomnianej Polonii Środa Wielkopolska.

Witamy Szymona na pokładzie i życzymy udanych występów w ekipie żubra!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *