LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Zapowiedź: LKS – Obra Kościan

W sobotę o godz. 14:00 podopieczni Marcina Żółtka oraz Krzysztofa Wewióra zmierzą się z Obrą Kościan – obecnie 10 zespól logowej tabeli. Sobotni rywal zawitał w minioną środę w Gołuchowie, by rozegrać mecz w ramach Okręgowego Pucharu Polski. LKS Gołuchów dał sobie wbić dwie bramki w ostatnich minutach meczu i odpadł rozgrywek przegrywając ze wspomnianą Obrą 1:2 (dla LKS trafienie Michała Grześka w 60′). Skład jak na Puchar Polski był mocno zmieniony przez trenerów obu ekip i z pewnością w sobotnie popołudnie będziemy oglądać zupełnie dwa inne zespoły.

Pierwszy pojedynek LKS Gołuchów z Obrą Kościan zakończył się podziałem punktów. W meczu rozgrywanym przy sztucznym świetle w Kościanie do siatki gospodarzy trafiał dwukrotnie Krystian Benuszak. Ostatnie ligowe zwycięstwo Obry Kościan miało miejsce 14 listopada 2021 roku. W rundzie jesiennej natomiast bilans spotkań sobotniego rywala LKS Gołuchów to dwa remisy oraz dwie porażki.

LKS Gołuchów z dorobkiem 37 punktów plasuje się wraz z Huraganem Pobiedziska na 5 miejscu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.