LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Zapowiedź: Unia Swarzędz – LKS

W ramach 25 kolejki Artbud IV ligi LKS Gołuchów zmierzy się z liderującą w tabeli ligowej Unią Swarzędz, spotkanie odbędzie się na stadionie Unii przy ul. Św. Marcina w Swarzędzu. Pierwszy gwizdek spotkania w sobotę 9 kwietnia o godzinie 13:00.

Starcie obu ekip poprowadzi Eliasz Pawlak natomiast na bokach pomagać mu będą Daniel Gajwski oraz Piotr Graczyk. Unia Swarzędz to jeden z głównych kandydatów do awansu do III ligi. Z czteropunktową przewagą nad Nielbą Wągrowiec plasuje się na pozycji lidera. Na własnym obiekcie nie doznała porażki od 18 kolejki (uległa Nielbie Wągrowiec 1:2). Podopieczni Tomasza Bekasa w rundzie wiosennej odnieśli 4 zwycięstwa oraz 1 porażkę. W całym sezonie 2021/2022 na własnym obiekcie Unia Swarzędz pokonana została zaledwie trzykrotnie.

Ekipa żubra pokazywała nie raz, że potrafi grać z lepszymi od siebie rywalami i walczy od pierwszego do ostatniego gwizdka spotkania. Zapowiada się ciekawe spotkanie w Swarzędzu, gdzie faworytem z pewnością będą gospodarze, jednak LKS Gołuchów w tym meczu nie jest na straconej pozycji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.