Oferta sponsoringowa

OFERTA SPONSORINGOWA

SPORT zarówno dla uczestników jak i widzów wiąże się z emocjami. Ułatwia on prezentację, uplasowanie produktów i marek. Idea rywalizacji, fair play, zdrowia fizycznego są pozytywnymi odnośnikami do konkretnych cech firmy oraz jej działań biznesowych i prospołecznych. Dodatkowo sponsorowanie drużyn i zespołów wzmacnia więzi z lokalną społecznością, Sukcesy zawodników przekładają się na sukces komercyjny przedsiębiorstwa, natomiast porażka może być doskonałym pretekstem do okazania solidarności z przegrywającym. Sport jest najchętniej wspieraną przez sponsorów dziedziną, również przez fakt dużej widoczności w mediach. Każda impreza jest relacjonowana, gromadząc grono wiernych fanów. Organizacje związane ze sportem postrzegane są jako zamożne i nowoczesne.
Klub Sportowy LKS Gołuchów  szuka sponsorów, którzy pomogliby mu od strony finansowej. W zamian za wsparcie klub proponuje kilka wariantów reklamy:

–    Banery reklamowe na boisku przy ulicy Słowackiego – stojące 2X1, wiszące 3X2 (podwieszane na ogrodzeniu naprzeciw trybuny)
–    Umieszczenie loga sponsora (nazwy firmy) na koszulkach i spodenkach meczowych, dresach oraz torbach sportowych.
–    Zmieszczenie loga (nazwy) sponsora na wszelkich wydawnictwach związanych z klubem (plakaty, broszury, gadżety)
–    Umieszczenie reklamy na internetowej stronie klubowej www.lksgoluchow.com.pl z możliwością przekierowania na stronę reklamodawcy.

–    Wymienienie nazwy sponsora przez spikera w czasie spotkań ligowych i pucharowych.

–   Utożsamienie się ze sponsorem podczas wywiadów, konferencji prasowych oraz relacji z meczów towarzyskich, pucharowych i ligowych (klub współpracuje z prasą lokalną – tygodnikami Życie Pleszewa, Gazeta Pleszewska, telewizją kablową PROART, portalami internetowymi – Ogólnopolskim Portalem Sportowym „Jardersport”)

– organizowanie własnych działań promocyjnych sponsora podczas imprez organizowanych przez LKS Gołuchów

– promocję firmy podczas imprez organizowanych przez LKS Gołuchów
LKS Gołuchów występuje obecnie w IV lidze wielkopolskiej grupy południowej rozgrywając swoje mecze min. w takich miejscowościach jak: Września, Słupca, Leszno, Rawicz, Ostrów Wlkp. Kościan,  Koźmin Wlkp, Kępno. W swej bogatej historii LKS spotykał się w meczach ligowych i towarzyskich zarówno seniorskich jak i juniorskich z takimi drużynami jak: Lech Poznań, Warta Poznań, GKS Bełchatów,  Warta Sieradz, Jarota Jarocin , Pogoń Zduńska Wola, Włókniarz Pabianice, KKS Kalisz, Calisia Kalisz.

LKS Gołuchów to jeden z najaktywniejszych klubów piłkarskich okręgu kaliskiego, doświadczenie trenerów, gospodarność działaczy, zapał i poświęcenie zawodników sprawiają, iż klub plasuje się w ścisłej czołówce wśród drużyn tutejszego okręgu. Liczba trenujących w klubie zawodników z każdym rokiem rośnie, obecnie jest to około 140 zawodników w sześciu kategoriach wiekowych. W klubie działa również z sukcesami sekcja tenisa stołowego, która skupia dzieci i młodzież w  trzech kategoriach wiekowych: żak, młodzik oraz senior. Polepszająca się infrastruktura z każdym rokiem przyciąga kolejnych młodych ludzi do treningów i gry w barwach naszego klubu.
Sponsor strategiczny korzysta z wszystkich w/w wariantów reklamowych.
Zaznaczamy, że nasza oferta nie wyczerpuje wszystkich możliwości reklamy. Jesteśmy otwarci na każdą Państwa propozycję. Gwarantujemy sumienne i rzetelne wywiązanie się z umowy.

Sukces Państwa Firmy będzie naszym sukcesem.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z Naszym Klubem, interesuje Was inny sposób sponsoringu – prosimy o kontakt:

Paweł Mencel  602-401-433

Adam Dymny 695-295-433

e-mail : kierownik@gotis.pl