LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Plan przygotowań LKS Gołuchów

Podopieczni trenera Damiana Barasa 9 styczni tj. poniedziałek rozpoczną przygotowania do rundy rewanżowej sezonu 2016/2017. W zaplanowanych meczach kontrolnych trener zaplanował 7 spotkań. Miejsce rozgrywania meczy będzie z pewnością uzależniony od panującej aury. Ekipa żubra jak co roku swoje przygotowania prowadzić będzie na obiektach hali sportowej w Gołuchowie. Przed piłkarzami ciężki okres wzmożonych treningów, trenować będą 4 razy w tygodniu + mecz. Liga najprawdopodobniej ruszy 19 marca, jest to jednak informacja niepotwierdzona przez Kaliski Związek Piłki Nożnej. Poniżej przedstawiamy plan meczy kontrolnych LKS Gołuchów. Godziny spotkań oraz ewentualne zmiany terminu rozegrania meczu, będą na bieżąco podawane na facebook oraz stronie internetowej.

21.01.2017 r. (sobota): LKS Gołuchów – KKS Kalisz

27.01.2017 r. (piątek): Biały Orzeł Koźmin- LKS Gołuchów

4.02.2017 r. (sobota): Vitkowia Vitkowo – LKS Gołuchów

11.02.2017 r. (sobota): Centra Ostrów Wielkopolski – LKS Gołuchów

18.02.2017 r. (sobota): Viktoria Ostrzeszów- LKS Gołuchów

25.02.2017 r. (sobota): Ostrovia Ostrów Wielkopolski- LKS Gołuchów

04.03.2017 r. (sobota): LKS Gołuchów- Zjednoczeni Trzemeszno

Terminy spotkań mogą ulec zmianie (sobota lub niedziela).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.