LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Sparing na lodowisku

Spotkanie z Vitcovią Witkowo zostało odwołane. LKS w sobotę przeprowadzi trening na powietrzu.


Nie o wynik chodzi w meczach sparingowych przed inauguracją ligi, a LKS Gołuchów w piątek (27 stycznia) doznał drugiej porażki w meczu kontrolnym. Tym razem po porażce 3:4 z KKS 1925 Kalisz, wyższość nad ekipą żubra miał Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski. Mecz rozgrywany na sztucznym boisku w Jarocinie odbył się o godz. 18:00. Stan jarocińskiego boiska pozostawiał wiele do życzenia i na dobrą sprawę zamiast butów piłkarskich można było założyć łyżwy, jednak obie drużyny zdecydowały się rozegrać sparing. Trener LKS Gołuchów Damian Baras w tym meczu nie mógł skorzystać ze Szkudlarskiego, Skibiszewskiego, Robaka, Melka oraz Banasiaka, który w meczu w Skalmierzycach złamał kość śródstopia i data jego powrotu nie jest nam bliżej znana. W tym tygodniu kontuzji również nabawił się Jakub Kościelniak, ten z kolei ma pękniętą łękotkę i również czeka przerwa, lecz nie wiemy jak długo potrwa. Do pełni sił stopniowo wraca Konrad Mikołajczak, który miał problemy z pięta. Trener LKS dał jednak jeszcze mu odpocząć w meczu z Koźminem.

Przeciwnikiem Gołuchowskiego LKS w kolejnym meczu będzie wicelider poznańskiej okręgówki Victovia Witkowo. Mecz rozegrany zostanie na boisku w Jarocinie 4 lutego (sobota) o godz. 18:00.


LKS Gołuchów – Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 0:3

LKS Gołuchów: Żółtek – Marciszak, Brzuśkiewicz, Kapałka, Zacharczuk, Stempień, Kuś, zaw. testowany, Laluk, Marcinkowski, Benuszak

Na zmiany: Olszyna, Kubiak, Pietrzak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.