LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Udany weekend gołuchowskich piłkarzy

Cóż to był za weekend naszych piłkarzy. Żaki wygrywają turniej w Ostrowie Wlkp. Trampkarz zajmuje 2 miejsca w rozgrywanym turnieju na gołuchowskiej hali – Gołuchów Cup 2017. Juniorzy pokonują Centrę Ostrów Wlkp., która gra w lidze wielkopolskiej. Seniorzy również grali z Centrą Ostrów Wlkp. na sztucznym boisku w Ostrowie Wlkp. odnosząc zwycięstwo.

Seniorzy LKS Gołuchów w niedzielę pokonali czwartoligową Centrę Ostrów Wlkp. 2:1. Bramki dla podopiecznych Damiana Barasa strzelali Michał Laluk oraz Przemysław Skibiszewski. Trener nie mógł skorzystać z meczu z Kapałki oraz Kusia, którzy przegrali z chorobą. Skład LKS: Żółtek – Brzuśkiewicz, Laluk, Olszyna, Marciszak, Stempień, Robak, Szkudlarski, Skibiszewski, Pietrzak, Benuszak. Zmiany Marcinkowski oraz Antoniewicz. W sobotę zagramy z Victorią Ostrzeszów o godz. 18:00 również w Ostrowie Wlkp.

Trampkarze Tomasza Szymkowiaka mają za sobą turniej Gołuchów Cup. Nasi młodzi piłkarza uplasowali się na drugim miejscu ustępując miejsca tylko Stali Pleszew. W turnieju brały udział dwie drużyny z Gołuchowa, dwie drużyna z Koźmina Wlkp. oraz Calisia 14, Stal Pleszew. Piłkarz LKS Gołuchów Marek Krupiński z 7 golami został królem strzelców turnieju. Gratulujemy !!!

Wygraną w turnieju Winter Centra Cup pochwalić się mogą Żaki prowadzone przez duet trenerów Kapałka i Michalczak. Nasi najmłodsi piłkarze w grupie zremisowali z Akademią Piłkarską Ostrzeszów 0:0, pokonali Gorzyczankę Gorzyce Wlkp. 2:0 (b. Żółtek, Baszczyński) oraz Kuks Zębców 2:0 (b. Dopierała, Żółtek). Dzięki lepszemu bilansowi bramek żaki wygrały swoją grupę i w półfinale zmierzyły się z Raszkowianką Raszków pokonując ją 2:0 (b. Baszczyński, Żółtek). W finale nie dali szans Iskrze Sieroszewice pokonując ich 3:0 (b. 2x Żółtek oraz Baszczyński). Wygrana Żaków i ogromne brawa dla całego zespołu oraz trenerów! Swój osobisty sukces notuje Gabriel Baszczyński, który w plebiscycie najpopularniejszy sportowiec ziemi pleszewskiej zajął 3 miejsce. Gratulacje!!!!!!!!

Podopieczni Marcina Żółtka w sobotę również zmierzyli się z grającą w lidze wielkopolskiej Centrą Ostrów Wlkp. Nasi juniorzy nie dali Centrze najmniejszych szans na zwycięstwo wygrywając 4:1. Bramki zdobywali 2x Karolewski, Olszyna oraz Antoniewicz. Był to pierwszy mecz rozegrany dla juniorów tej zimy. Brawo dla naszych chłopaków oraz trenera Marcina Żółtka.

 


16602638_1320853211313605_4844476251100799291_n


16729520_1320853191313607_1779535568258884315_n

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.