LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Podsumowanie

Zakończyły się przygotowania LKS Gołuchów do zbliżającego się wielkimi krokami startu rundy wiosennej sezonu 2016/2017 kaliskiej klasy okręgowej. Podopieczni Damiana Barasa ciężko trenowali od początku stycznia, aż ostatniego meczu sparingowego z Polonią Leszno. Ekipa żubra przez okres ponad dwóch miesięcy rozegrała 7 meczy kontrolnych – głównie z wyżej notowanymi drużynami oraz odbywała ciężkie treningu 3 – 4 razy w tygodniu korzystając z obiektów hali sportowej oraz orlika. Wynik w tych spotkaniach był sprawą drugoplanową. W tych meczach szanse na dobre zaprezentowanie się dostawali młodzi piłkarze gołuchowskiego klubu. Mecze sparingowe LKS rozgrywał na sztucznych boiskach w Nowych Skalmierzycach, Ostrowie Wielkopolskim oraz Jarocinie. Okres przygotowawczy przyniósł niestety kontuzje i tak z gry wykluczony cały czas jest Krzysztof Banasiak i Jakub Kościelniak. Banasiak do treningów wróci być może jeszcze w tym miesiącu. Jakub Kościelniak nadal leczy kontuzję i nie wiemy kiedy powróci na boisko. W rundzie wiosennej grającego na boisku nie zobaczymy Konrada Mikołajczaka, który z przyczyn osobistych nie może pomóc naszej drużynie w walce o najwyższą lokatę w lidze. Ponadto ekipa żubra dokonała jednego wzmocnienia, a jest nim obrońca Filip Sójka, który występował wcześniej w barwach trzecioligowego KKS 1925 Kalisz.

Wyniki meczów sparingowych:

LKS Gołuchów – KKS Kalisz 3:4

Biały Orzeł Koźmin- LKS Gołuchów 0:3

Centra Ostrów Wielkopolski – LKS Gołuchów 1:2

Viktoria Ostrzeszów- LKS Gołuchów 5:2

Ostrovia Ostrów Wielkopolski- LKS Gołuchów 5:1

LKS Gołuchów- Zjednoczeni Trzemeszno 3:4

Polonia 1912 Leszno – LKS Gołuchów 3:3

 

W najmocniejszym zestawieniu na boisku zobaczymy LKS Gołuchów w najbliższą niedzielę tj. 19 marca o godzinie 11:00. Mecz rozegrany zostanie na boisku w Błaszkach, a przeciwnikiem żółto-czarnych będzie ostatnia drużyna tabeli – Szczyt Szczytniki. W pierwszej konfrontacji obu ekip zdecydowane zwycięstwo 5:2 odniósł LKS Gołuchów, zdecydowanie jedziemy do Błaszek po 3 punkty.

Przypomnijmy:

LKS Gołuchów obecnie zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z przewagą 2 punktów nad Odolanovią Odolanów i 5 punktów nad Stalą Pleszew

LKS Gołuchów odniósł jedną porażkę w tym sezonie, a dwa mecze zremisował

LKS Gołuchów u siebie jest jedyną niepokonaną drużyną

LKS Gołuchów ma najwięcej strzelonych bramek w lidze

LKS Gołuchów stracił najmniej bramek w meczach wyjazdowych

Najlepszym strzelcem LKS Gołuchów jest Krystian Benuszak – 14 trafień

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.