LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Zwycięsko z Olimpią

Pierwszy mecz w tym roku na własnej płycie boiska i wygrana 3:1 nad Olimpią. Tak licznie zgromadzonych kibiców na stadionie przywitali piłkarze LKS Gołuchów. Mecz miał również jeden dodatkowy smaczek, a był nim powrót na gołuchowskie boisko Dariusza Smolińskiego, tym razem w roli trenera. Również w Gołuchowie zagrał były zawodnik LKS – Dominik Marcinkowski. Podopieczni Damiana Barasa zwyciężyli spotkanie, jednak nie przyszło im zwycięstwo łatwo. Marcin Żółtek dwukrotnie ratował w fantastyczny sposób  swój zespół od utraty gola. Ekipa żubra zadała cios w 28 minucie. Piłkę z rzutu wolnego w pole karne posłał Grzegorz Kuś, nikt tego dośrodkowania nie przeciął i piłka wpadła do bramki. Prowadzenie tuż przed przerwą podwyższył Maciej Marcinkowski. W 41’ oddał piękny strzał z okolic 16 metra i nie dał szans bramkarzowi Olimpii Brzeziny. Po zmianie stron w 58’ bramkę kontaktową zdobyli goście za sprawą Krzysztofa Olejnika. Gołuchowscy piłkarze nie dali już sobie wbić bramki i grali skutecznie w obronie. Wynik w 71 minucie ustalił Krystian Benuszak jednocześnie zdobywając swoje 16 trafienie w tym sezonie.


LKS Gołuchów – Olimpia Brzeziny 3:1 (2:0)

1:0 Grzegorz Kuś

2:0 Maciej Marcinkowski

2:1 Krzysztof Olejnik

3:1 Krystian Benuszak

LKS: Żółtek – Marciszak (70’ Skibiszewski), Brzuśkiewicz, Paczkowski, Kuś, Stempień, Robak, Szkudlarski, Pietrzak (65’ Laluk), Marcinkowski, Benuszak


Za tydzień tj., 9 kwietnia Ekipa Żubra zagra w Stawiszynie z tamtejszą Pogonią. Przeciwnik już sprawił niespodziankę w pierwszym meczu na własnym obiekcie po przerwie zimowej i zremisował 1:1 z Odolanovią Odolanów. Spotkanie pomiędzy Koroną Pogoń Stawiszyn, a LKS Gołuchów rozpocznie się o godzinie 11:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.