LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Piłkarze LKS Gołuchów wracają do treningu

Po ciężkim sezonie zakończonym awansem i krótkim odpoczynku piłkarze LKS Gołuchów w poniedziałek 10 lipca wracają do treningu, a już 12 lipca zmierzą się w pierwszym sparingu z trzecioligową Jarotą Jarocin,  wszystkich sympatyków zapraszamy na obiekt Jaroty w środę 12.07  o godz. 18:30 , w trakcie przygotowań do rozpoczynającego się 5 sierpnia sezonu 4 ligi grupy południowej trener Damian Baras zaplanował pięć gier kontrolnych z drużynami: Jaroty Jarocin, Zieloni Koźminek, Centry Ostrów Wlkp, Astry Krotoszyn oraz Victorii Ostrzeszów jednak z drużyną z Ostrzeszowa spotykamy się w pierwszej kolejce  ligowej dlatego trenerzy zrezygnowali z rozegrania sparingu, termin pozostaje wolny do dyspozycji trenera. Pozostała część przygotowań szczegółowo rozpisana przez trenera odbędzie się na obiektach w Gołuchowie.  Na koniec pozostaje życzyć zawodnikom oraz  trenerowi sukcesów na czwartoligowych boiskach oraz dobrego startu w ligowych pojedynkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.