LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Zieloni Koźminek – LKS Gołuchów 0:6

W drugim spotkaniu sparingowym podopieczni Damiana Barasa pewnie pokonali beniaminka kaliskiej klasy okręgowej Zielonych Koźminek 6:0. W meczu z Koźminkiem zabrakło Krystiana Benuszaka który doznał drobnego urazu w pierwszym sparingu, Macieja Marcinkowskiego, Patryka Zacharczuka oraz Łukasza Pietrzaka który na chwile obecną przygotowuje się z drużyną Sokoła Kleczew. Z drużyną LKSu od początku przygotowań trenuje trzech nowych zawodników z którymi klub wiąże duże nadzieje na ich występy w naszym zespole.W pierwszej połowie meczu rozgrywanego na stadionie w Koźminku dobrą formę strzelecką pokazał Przemysław Skibiszewski który to w 10 i 20 min pokonał bramkarza gospodarzy po bardzo dobrych zespołowych akcjach ekipy żółto-czarnych. Przewaga w tej części spotkania należała bezdyskusyjnie do naszej drużyny, byliśmy zespołem lepiej zorganizowany,  częściej posiadającym piłkę oraz zespołem  stwarzającym sobie dużo sytuacji bramkowych.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie, piłkarze z Gołuchowa nadal posiadali przewagę  na boisku co udokumentowali kolejnymi trafieniami. Serię bramek zapoczątkował Artur Brzuśkiewicz który zakończył celnym trafieniem swoją indywidualną akcję, kolejne bramki zdobyli Mateusz Szkudlarski oraz Michał Laluk. Bramka w 85′ Krystiana Robaka była ostatnią w tym spotkaniu


Zieloni Koźminek – LKS Gołuchów  0:6

0:1 Przemysław Skibiszewski 10′

0:2 Przemysław Skibiszewski 20′

0:3 Artur Brzuśkiewicz 60′

0:4 Mateusz Szkudlarski 70′

0:5 Michał Laluk 76′

0:6 Krystian Robak 85′

LKS:  Żółtek – testowany, Kuś, Brzuśkiewicz, Marciszak, Stempień, Guźniczak, Robak, testowany, Szkudlarski, Skibiszewski

na zmiany wchodzili: Melka, Laluk.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.