LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Wyższość trzecioligowca

Optymistyczną porażką 1:2 zakończył się wczorajszy mecz LKS Gołuchów z Centrą Ostrów Wlkp. Brzmi dość głupio, jednak tak należy nazwać wczorajszy mecz bowiem podopieczni Damiana Barasa zaprezentowali się bardzo dobrze na tle zespołu, który uzyskał awans do 3 ligi. Pierwotnie mecz miał rozgrywać się na głównej płycie w Gołuchowie, lecz wtorkowe obfite opady deszczu spowodowały, że ze względu na stan murawy mecz rozegrany został na boisku w Tursku. Lepiej w mecz weszli goście i już w swojej pierwszej akcji meczu pokonali Marcina Żółtka, a autorem bramki był Szymon Jankowski. Okazję na wyrównanie głuchowianie mieli w 35’ spotkania, gdy ręką w polu karnym zagrał piłkarz Centry i sędzia wskazał na rzut karny. Jednak bramkarz Centry znakomicie obronił rzut karny wykonywany przez Krystiana Robaka. Gra w pierwszej połowie toczyła się bardzo szybko. Intensywnie pracowały skrzydła LKS jak i Centry, świetnie w bramce gości spisywał się bramkarz i to głownie dzięki niemu Centra prowadziła po 45 minutach.

Drugą część meczu lepiej zaczęli gospodarze i wyrównali wynik meczu w 50 minucie. Po bardzo ładnej akcji w środku pola i „rozklepaniu” defensywy wraz z bramkarzem, bramkę zdobył nowy nabytek żółto – czarnych, Damian Siek. Kilka dogodnych sytuacji miała ostrowska Centra, ale świetnymi interwencjami w bramce popisywał się młody bramkarz LKS – Kamil Melka. Defensywa LKS pękła jednak w 70 minucie i za sprawą Miłosza Nowickiego Centra Ostrów Wlkp. objęła prowadzenie w meczu. Do końca spotkania już żadna z drużyn poważnie nie zagroziła bramce. Gra toczyła się głównie w środku pola. Gra naszego zespołu z pewnością napawa optymizmem przed zbliżającym się startem sezonu 4 ligi. Bardzo ładnie w meczu zaprezentowała się cała drużyna LKS Gołuchów.


LKS Gołuchów – Centra Ostrów Wlkp. 1:2 (0:1)

0:1 Szymon Jankowski

1:1 Damian Siek

1:2 Miłosz Nowicki

LKS: Żółtek – Kuś, Brzuśkiewicz, Stempień, Guźniczak, Siek, Pietrzak, Robak, Szkudlarski, Laluk, Benuszak

Na zmiany: Melka, Marciszak, Marcinkowski, Matysiak, Skibiszewski


Piątkowy mecz z Astrą Krotoszyn został odwołany. W związku z zaistniałą sytuacją w piątek o godz. 18:30 zostanie rozegrana gra pierwszego zespołu LKS wraz z rezerwami LKS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *