LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Porażka z Polonią Kępno

Sobotni pojedynek z Polonią Kępno rozpoczął się od małej uroczystości w której zarząd klubu oraz kibice, oficjalnie podziękowali za wieloletnią grę w żółto czarnych barwach naszemu kapitanowi Krzysztofowi Banasiakowi. Popularny Drzazga w ciągu 21 sezonów w naszych barwach  rozegrał ponad pięćset spotkań, dziękujemy Krzysiu za zawsze  wzorową postawę na boisku, za mecze pełne emocji oraz za wspaniałe bramki którymi dawałeś radość nam kibicom jak pewnie i sobie. Powodzenia Krzysiu w życiu osobistym i do zobaczenia na trybunach gołuchowskiego stadionu.Sobotnie święto niestety popsuła Polonia Kępno która pokonała nasz zespół 2:4.  Początek spotkania można śmiało powiedzieć był szalony, szybka otwarta gra z obu stron czego efektem już po 17 min gry był wynik 2:2. Dla gospodarzy dwa razy trafia Benuszak dla gości Latusek i Wawrzyniak. Do przerwy utrzymał się wynik remisowy.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie nadal obie ekipy atakowały i stwarzały sobie sytuacje do strzelenia bramki. Optyczną przewagę posiadali nasi zawodnicy, ale Polonia odgryzała się zabójczymi kontratakami. Właśnie dzięki tak przygotowanej taktyce na to spotkanie przez drużynę Polonii Kępno  oraz niestety trzeba to powiedzieć fatalnymi  błędami  w naszych szeregach obronnych tracimy dwie bramki, w 60min bramkę strzela Górecki a w 70min niezawodny tego dnia Latusek.

LKS Gołuchów – Polonia Kępno 2:4 (2:2)

1:0 Krystian Benuszak  4′

1:1 Filip Latusek  10′

2:1 Borys Wawrzyniak  20′

2:2 Krystian Benuszak   22′

2:3 Michał Górecki  60′

2:4 Filip Latusek  70′

LKS: Żółtek – Stempień, Kuś, Brzuśkiewicz, Marciszak ( 75′ Laluk ), Pietrzak, Guźniczak, Robak ( 80′ Skibiszewski ), Siek ( 70′ Marcinkowski ) Szkudlarski, Benuszak.


W kolejnym meczu o mistrzostwo czwartej ligi nasza drużyna wybiera się do Leszna na mecz z tamtejszą Polonią. Serdecznie zapraszamy w niedzielę 27 sierpnia o godzinie 14:00 na stadion Polonii w Lesznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *