LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Udany weekend gołuchowskich drużyn

W pełni zasłużone zwycięstwo zanotowali piłkarze LKS Gołuchow w meczu 6 kolejki. Przeciwnikiem żółto czarnych była Pogoń Nowe Skalmierzyce i przez całe 90 minut ani razu poważnie nie zagroziła bramce strzeżonej przez Marcina Żółtka. Pogoń długo skutecznie broniła dostępu do swojej bramki. Defensywa gości pękła dopiero w 59 minucie meczu kiedy to bramkę z dystansu zdobył Krystian Robak. W 72 minucie spotkanie wynik podwyższył będący w dobrej formie strzeleckiej Krystian Benuszak, ten sam zawodnik dobił rywala w 85 minucie spotkania. Wynik mógł być znacznie wyższy, bramka powinna paść w 78 minucie meczu. Piłka po strzale Łukasza Pietrzaka odbiła się od poprzeczki i nie znalazła drogi do bramki. Zasłużone zwycięstwo ekipy żubra.


LKS Gołuchów – Pogoń Nowe Skalmierzyce 3:0 (0:0)

1:0 Krystian Robak 59’

2:0 Krystian Benuszak 72’

3:0 Krystian Benuszak 85’

LKS: Żółtek – Stempień, Brzuśkiewicz, Kuś, Marciszak, Siek (Marcinkowski 75’), Guźniczak, Kieliba, Pietrzak (Skibiszewski 85’), Robak, Benuszak

Na kolejne spotkanie LKS uda się do Racotu. Mecz z tamtejszym PKS w dniu 9 wrześnie rozpocznie się o godz. 17:00. Zapraszamy na to spotkanie.


Swoje mecze ponadto w miniony weekend rozgrywały inne drużyny LKS Gołuchów. Junior młodszy zwyciężył Pogoń Nowe Skalmierzyce 8:0. Młoda ekipa żubra występowała w składzie Michalczak – Rosa, Kurek, Skowron, Szymczak – Matysiak, Kieliba, Michalak, Mucha – Walczak, Ordziniak, a na zmiany wchodzili Kowalski, Tomaszewski, Mikołajczyk, Kossowski.Bramki dla LKS zdobyli Michalak 2, Mucha 2 , Kurek, Mikołajczyk, Kowalski oraz bramka samobójcza.


Zespół rezerw LKS Gołuchów rozgrywał drugą kolejkę w Gorzycach Małych i do domu wracają z drugim remisem. Bramki w meczu strzelali Patryk Stasiecki oraz Tomasz Stasiecki z rzutu karnego. Blisko zdobycia bramki był Patryk Kubczyk, piłka po jego strzale odbiła się tylko od poprzeczki. W 90 minutach meczu nasza drużyna była zespołem lepszym i z pewnością remis daje lekki niedosyt. LKS występował w składzie: Melka – Szkudlarz, Kaźmierczak, Olejniczak (45′ Trzęsała), Antoniewicz (45′ Marcinkowski), Matysiak, Stasiecki P., Stasiecki T., Kubczyk, Dobrzyński (75′ Cieciórski), Zacharczuk ( 70′ Korach)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.