LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Silne opady deszczu

Pogoda popsuła w miniony weekend plany rozegrania dwóch spotkań piłkarzy LKS Gołuchów. Intensywne sobotnie opady deszczu nad naszym regionem spowodowały, że boisko w Odolanowie nie zostało dopuszczone do gry przez sędziów spotkania i obie ekipy mecz będą musiały rozegrać w innym terminie. Podobna sytuacja miała również miejsce w Ostrowie Wlkp. oraz Kępnie tamtejsze mecz Ostrovii Ostrów Wlkp. oraz Polonii Kępno również zostały odwołane z powodu zalanego boiska. W sobotnie popołudnie również zapadłą decyzja o odwołaniu niedzielnego spotkania drużyny rezerw LKS Gołuchów z Tarchalanką Tarchały Wielkie. Terminy rozegrania obu spotkań zostaną ustalone w najbliższym możliwym czasie.


Zalane boisko w Odolanowie


Zalany Odolanów 2


Ekipa żubra 30 września o godz. 16:00 zagra w Gołuchowie z beniaminkiem – Tur 1921 Turek, LKS II Gołuchów czeka pojedynek z Sokołem Chwaliszew, a to spotkanie rozegrane zostanie 1 października o godz. 11:00 w Chwaliszewie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.