LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Sędzia popsół widowisko

Porażką 1:2 zakończyło się sobotnie spotkanie z Turem Turek. Na prowadzenie jako pierwsi wyszli goście. W 28’ piłkę uderzoną z rzutu wolnego obronił Marcin Żółtek, jednak przy dobitce Bartosza Grabowskiego był już bezradny, piłka jeszcze po drodze do bramki odbiła się od poprzeczki. Ekipa żubra wyrównała w 42 minucie spotkania, a dośrodkowanie z rzutu rożnego na bramkę zamienił Dawid Guźniczak.  Po zmianie stron sędzia spotkania – Paweł Moszak nie uznał bramki Mateusza Szkudlarskiego, bowiem sędzia boczny, uniósł chorągiewkę pokazując pozycję spaloną, arbiter zaufał i odgwizdał spalonego.  Prawidłowo bramkę zdobyli goście. Fatalny błąd w obronie zanotował Artur Brzuśkiewicz i podał piłkę wprost pod nogi Bartosza Kowalskiego, który wyszedł sam na sam z Marcinem Żółtkiem strzelając nie do obrony. Zespół z Turku kończył mecz w 10, bowiem boisko opuścił zawodnik, który otrzymał drugą żółtą kartkę. Szybko LKS zdobył gola wyrównującego. Zrehabilitował się Artur Brzuśkiewicz, który uprzedził interwencję bramkarza gości i wbił piłkę do siatki. Wtedy sędzia główny spotkania odgwizdał… faul na bramkarzu i nie uznał jak najbardziej prawidłowo zdobytej bramki. Napierające ataki do końca spotkania na nic się zdały. Z 3 punktami dzięki sędziemu głównemu pojechały do Turku, sami piłkarze naszego rywala byli zdziwieni, że jadą z trzema punktami, a nie z jednym. Mecz przyniósł dużą ilość emocji. Oglądaliśmy dobry futbol w wykonaniu obu drużyn. Resztę pozostawiamy to bez komentarza.


LKS Gołuchów – Tur 1921 Turek 1:2 (1:1)

0:1 Bartosz Grabowski 28’

1:1 Dawid Guźniczak 42’

1:2 Bartosz Kowalski 65’

LKS: Żółtek – Stempień, Kuś, Brzuśkiewicz, Marciszak, Szkudlarski, Robak, Pietrzak (Siek 60’), Kieliba (Marcinkowski 70’), Banuszak, Guźniczak


Kolejnym spotkaniem, będzie mecz w najbliższą środę z Odolanovią Odolanów. Jest to zaległy mecz, który został odwołany w pierwszym terminie. Spotkanie 4 października rozpocznie się o godz. 16:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *