LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

2 mecze w cztery dni

W odstępie 4 dni LKS Gołuchów rozegrał dwa spotkania. Zaległe spotkanie odbyło się 4 października i w tym meczu LKS Gołuchów doznał bardzo wysokiej porażki 0:5 z Odolanovią. Zespół z Odolanowa był skuteczniejszy w swoich akcjach, a naszym piłkarzem po prostu w tym dniu nie wychodziło kompletnie nic. Dodatkowo drużynę osłabił Marcin Żółtek, który otrzymał czerwoną kartkę i musiał opuścić plac gry, jednocześnie doświadczony bramkarz LKS Gołuchów nie mógł pomóc drużynie w meczu sobotnim z Kanią Gostyń.

Z Gostynia ekipa żubra wracała już w świetnych nastrojach odnosząc skromne zwycięstwo 0:1. Jedyną bramkę już w 2 minucie zdobył młody nabytek  LKS Gołuchów – Damian Siek. W bramce zameldował się młody Kamil Melka i zagrał za zero z tyłu rozgrywając bardzo dobre zawody. Żółto – czarni mogli wracać z wyższą wygraną, jednak ponownie nasza drużyna ma problem ze skutecznością. Niemniej jednak 3 punkty zasłużenie wracają do Gołuchowa. Zwycięstwo to na pewno poprawi nastroje w szatni. Brawo chłopaki!!

Kolejne spotkanie zaplanowane jest na sobotę 14 października. W wyjazdowym meczu zmierzymy się z Białym Orłem Koźmin Wlkp. To spotkanie sędzia rozpocznie o godz. 15:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.