LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Rawia rozbita w Gołuchowie

LKS Gołuchów wygrywając przed własną publicznością z Rawią Rawicz 6-0 odniósł najwyższe zwycięstwo w tym sezonie.Mecz bardzo dobrze ułożył się dla gospodarzy bo już w 9′ Łukasz Pietrzak wykorzystał prostopadłe podanie od Mateusza Szkudlarskiego i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi gości. Po stracie bramki  zespół z Rawicza próbował odrabiać straty ale bez powodzenia. Przed końcem pierwszej połowy LKS powinien prowadzić 2-0 ale sytuacji sam na sam z bramkarzem Rawii – Dankiem nie wykorzystał Paweł Stempień. Do przerwy 1-0.

Po zmianie stron, żółto – czarni jeszcze bardziej przyspieszyli grę, czego efektem była akcja przeprowadzona lewą stroną boiska. Damian Siek idealnie wyłożył piłkę Krystianowi Benuszakowi a on takich sytuacji z reguły nie marnuje i zrobiło się 2-0. Po stracie drugiej bramki zespołowi  z Rawicza wyraźnie odeszły chęci do dalszej gry, a LKS miał spotkanie pod kontrolą. Kolejne bramki były tylko kwestią czasu. I stało się, dwa kolejne trafienia były bliźniaczo podobne, Łukasz Pietrzak dośrodkowuje z rzutu rożnego a bramki głową zdobyli Michał Laluk i Artur Brzuśkiewicz. Ostre strzelanie w tym meczu zakończył bardzo dobrze dysponowany tego dnia Pietrzak który po asystach Macieja Marcinkowskiego i Przemysława Skibiszewskiego zdobywa jeszcze dwa gole.  Brawo Drużyna, Brawo LKS !!!


LKS Gołuchów – Rawia Rawicz 6-0 (1:0)

1:0 Łukasz Pietrzak 9′

2:0 Krystian Benuszak 47′

3:0 Michał Laluk 64′

4:0 Artur Brzuśkiewicz 72′

5:0 Łukasz Pietrzak 80′

6:0 Łukasz Pietrzak 89′

LKS: Żółtek – Stempień, Kuś, Brzuśkiewicz, Laluk, Pietrzak, Robak, Guźniczak, Siek (Marcinkowski 70), Szkudlarski (Kieliba 75), Benuszak (Skibiszewski 75)


Kolejne spotkanie LKS Gołuchów rozegra na wyjeździe z drużyną Obry Kościan o godz. 14:00 serdecznie zapraszamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.