LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Zmiana na stanowisku trenera LKS Gołuchów

Maciej Dolata zastąpi dotychczasowego trenera LKS Gołuchów – Damiana Barasa. Pierwsze spotkanie nowego trenera wraz z piłkarzami odbyło się w miniony weekend przy wigilijnym stole w restauracji Zamkowa w Gołuchowie. Trener Maciej dolata zna bardzo dobrze środowisko czwartoligowe, bowiem trenował w obecnym sezonie Białego Orła Koźmin Wielkopolski. W swoim CV trener pochwalić się może prowadzeniem 3 ligowej Jaroty Jarocin. Życzymy trenerowi jak najlepszych wyników z naszą drużyną oraz walki o jak najwyższe cele. Powodzenia trenerze!!


Również znany jest zimowy plan przygotowań naszego zespołu. Poniżej szczegóły:

20.01 KKS Kalisz – sztuczne boisko Kalisz godz.12:00

27.01 Centra Ostrów – sztuczne boisko Ostrów Wlkp. godz. 15:00

04.02 Victoria Ostrzeszów – sztuczne boisko Pleszew godz.14:00

10.02 Orzeł Mroczeń – sztuczne boisko Ostrów Wlkp. godz. 15:00

18.02 Piast Czekanów – sztuczne boisko Pleszew godz. 14:00

24.02 Zieloni Koźminek – sztuczne boisko Pleszew godz. 16:00

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.