LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Rozpoczęli okres przygotowawczy

LKS Gołuchów rozpoczął na dobre okres przygotowawczy do rundy wiosennej. Nowy trener LKS Gołuchów – Maciej Dolata ma do dyspozycji wszystkich zawodników, a co najważniejsze w pełni zdrowych. Ekipa żubra trenować będzie na obiektach sportowych w Gołuchowie, mecze sparingowe rozgrywać będą na boiskach ze sztuczną nawierzchnią w Pleszewie, Kaliszu oraz Ostrowie Wlkp. W minioną sobotę w pierwszym sparingu żółto – czarni spotkali się z 3 ligowym sąsiednim KKS 1925 Kalisz. Mecz rozgrywany na kaliskim Majkowie zakończył się wygraną kaliszan 3:2. Dla naszego zespołu bramki zdobywali Dawid Guźniczak oraz Paweł Stempień.

W następnym spotkaniu, które odbędzie się 27 stycznia zmierzymy się również z trzecioligowym zespołem – Centrą Ostrów Wlkp. Mecz ten rozpocznie się o godz. 15:00 na sztucznym boisku w Ostrowie Wlkp.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *