LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Dublet dwóch zawodników

Po przegranej 1:0 w Skalmierzycach z Pogonią ekipa Żubra odniosła wysokie zwycięstwo 4:1 nad outsaiderem 4 ligi PKS Racot. Do bramki gości trafiali Dawid Guźniczak oraz Szymon Gałczyński. Najpierw ten pierwszy otworzył wynik spotkania wykonując rzut karny w 14 minucie spotkania. Wyrównującą bramkę w 35 minucie meczu zdobył Artur Kasprzak i do przerwy mieliśmy remis. W drugiej połowie LKS już zdeklasował rywala. W 59 minucie Szymon Gałczyński wyprowadził żółto – czarnych na prowadzenie, zaledwie 5 minut później podwyższył wynik spotkania na 3:1. Rywala dobił ten, który otworzył wynik meczu i to w taki sam sposób pewnie wykonując drugą jedenastkę w meczu.


LKS Gołuchów – PKS Racot 4:1 (1:1)

1:0 Dawid Guźniczak 14′

1:1 Artur Kasprzak 35′

2:1 Szymon Gałczyński 59′

3:1 Szymon Gałczyński 64′

4:1 Dawid Guźniczak 70′


Kolejne spotkanie odbędzie się 18 kwietnia z Koroną Piaski. Będzie to zalega 18 kolejka. Mecz na boisku w Gołuchowie o godz. 17:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *