LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Czas na wicelidera

W najbliższą sobotę na stadionie miejskim w Ostrowie Wielkopolskim, drużyna Macieja Dolaty rozegra spotkanie z wiceliderem rozgrywek – Ostrovią Ostrów Wlkp. Ostrowia w obecnej rundzie wiosennej nie doznała jeszcze porażki i jest w wysokiej formie co pokazuje w każdym niemalże spotkaniu wbijając rywalowi mnóstwo bramek. Na własnym obiekcie Ostrovia zwyciężyła 6 razy, zanotowała 3 remisy i przegrała tylko 2 razy. Dla drużyny LKS Gołuchów będzie to trzecie spotkanie w odstępie 7 dni, bowiem w środę rozegrana została zaległa kolejka z Koroną Piaski. Ostrovia Ostrów Wlkp. kolejkę 18 rozegrała w pierwotnym terminie na sztucznym boisku w Jarocinie dzięki temu ma więcej odpoczynku między meczami. Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godz. 15:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.