LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Świetna passa Ostrovi Ostrów Wlkp. przerwana

Gołuchowska ekipa żubra pokonała w meczu wyjazdowym Ostrovię Ostrów Wlkp. 2:1 grając w dziesiątkę, ponieważ w drugiej połowie drugi żółty kartonik w meczu obejrzał Paweł Majusiak. Było wiadomo, że mecz z Ostorvią Ostrów Wlkp. będzie dla obu ekip trudny. Ovia to wicelider, będący w wysokiej formie. W wysokiej formie są też nasi piłkarze co udowodnili w meczu odnosząc trzecie zwycięstwo z rzędu. Przez 55 minut meczu widać było, że żadna z drużyn nie potrafiła znaleźć skutecznego środka na pokonanie bramkarza. Jako pierwsi bramkę strzelili podopieczni Macieja Dolaty. Na prowadzenie ekipę żubra wyprowadził precyzyjnym strzałem przy słupku Krystian Benuszak. Gospodarze szybko odrobili straty i już w 63 minucie meczu widniał wynik 1:1, a bramkę dla gospodarzy zdobył Marek Szymanowski. Ostatnie słowo należało do naszych piłkarzy. Grający w 10 LKS Gołuchów zdołał zdobyć zwycięską bramkę. Trener Maciej Dolata już nie raz udowodnił, że zmiany jakie wprowadza w meczu są strzałem w „dziesiętkę”. Przy bramce asystował wprowadzony wcześniej Cierniewski, a żółto – czarni wyszli na prowadzenie w 83′. Strzałem głową Szymkowiak przelobował bramkarza gospodarzy. Drużyna prowadzona przez Macieja Kałużę, nie zdołała już wyrównać wyniku i odniosła pierwszą porażkę na swoim obiekcie w rundzie wiosennej. Tym samym LKS Gołuchów przerwał passę 11 meczów bez porażki Ostrovii Ostrów Wlkp. Przez 90 minut meczu oglądaliśmy ładne, wyrównane widowisko. Wygrał zespół skuteczniejszy, który wykorzystał swoje okazje. Za naszymi piłkarzami ciężki lecz bardzo udany tydzień. Zwycięstwo w Ostrowie Wlkp. było trzecim zwycięstwem w ciągu 7 dni.


Ostrovia Ostrów Wlkp. – LKS Gołuchów 1:2 (0:0)

0:1 Krystian Benuszak 55′

1:1 Marek Szymanowski 63′

1:2 Jakub Szymkowiak 83′

LKS: Żółtek, Dolata (Marciszak 80′), Majusiak, Kuś, Laluk, Szymkowiak, Guźniczak, Idzikowski, Stempień (Cierniewski, Szkudlarski (Czabański 65′), Benuszak


Już w środę kolejne ważne spotkanie w historii klubu LKS Gołuchów. W finale Pucharu Polski okręgu kaliskiego ekipa żubra zmierzy się z trzecioligową Jarotą Jarocin. Gospodarzem tego spotkanie jest Gołuchów. Mecz odbędzie się w Gołuchowie w środę kwietnia o godz. 17:00. Zapraszamy wszystkich kibicó LKS Gołuchów !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.