LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Finał Okręgowego Pucharu Polski

Środowe spotkanie w ramach finału okręgowego Pucharu Polski będzie szóstym finałem dla LKS Gołuchów. Przeciwnikiem będzie trzecioligowa Jarota Jarocin. Obecność ekipy żubra w finale to sukces obecnego trenera LKS – Macieja Dolaty, jak i byłego trenera LKS – Damiana Barasa. Pod wodzą byłego już trenera ekipa żubra zwyciężyła w V rundzie Victorię Skarszew 3:4 oraz pokonała w VI rundzie Olimpię Brzeziny 6:0. Już w ćwierćfinale oraz półfinale drużyna prowadzona przez obecnego trenera – Macieja Dolatę pokonała najpierw Centrę Ostrów Wlkp. 1:0, a następnie Orła Mroczeń 3:4. Jarota Jarocin w finale zagra dzięki zwycięstwu w VI rundzie 1:0 nad Stalą Pleszew. W ćwierćfinale pokonała Ostrovię Ostrów Wlkp. również 1:0, a w półfinale po rzutach karnych wyeliminowała KKS 1925 Kalisz. Dla naszej drużyny będzie to 6 finał w historii istnienia klubu, a drugi rozgrywany na boisku w Gołuchowie. Jak do tej pory puchar LKS Gołuchów wznosił dwa razy, było to w 2001 oraz 2003 roku. Ciekawostką jest to, że oba zwycięskie finały kończyły się wynikiem 2:1. W 2001 roku pokonaliśmy KKS Kalisz, a w 2003 Ostrovię Ostrów Wlkp. Ponadto w finale w 2006 roku przegraliśmy 0:1 z Calisią Kalisz. W 2011 roku po rzutach karnych przegraliśmy z Centrą Ostrów Wlkp. oraz rok później w 2012 również lepsza okazała się Ostrowska Centra, która zwyciężyła 0:2. Zapraszamy wszystkich sympatyków LKS Gołuchów jak i Jaroty Jarocin na środowe spotkanie w Gołuchowie. Mecz rozpocznie się punktualnie o godz. 17:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.