LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

LKS – Odolanovia Odolanów 2:2

Podziałem punktów zakończyło się sobotnie spotkanie LKS z Odolanovią Odolanów. Drużyna gości wyszarpnęła 3 punkty zdobywając wyrównującą bramkę w doliczonym czasie gry w ostatniej akcji meczu. Długo na boisku w Gołuchowie utrzymywał się wynik bezbramkowy. Gole oglądaliśmy w ostatnich 15 minutach, a było ich aż 4. Najpierw bramkę dającą prowadzenie ekipie żubra zdobył Patryk Kubczyk, który wykorzystał dośrodkowanie w pole karne i uderzył z pierwszej piłki tuż przy słupku. W 89 minucie zespół OdolanovIi wyrównał wynik spotkania za sprawą trafienia Marka Kamińskiego. LKS nie miał zamiaru być zadowolonym z remisu i zaledwie minutę później zdobył bramkę dającą ponownie prowadzenie. Michał Marciszak przytomnie zachował się w polu karnym i po dośrodkowaniu odegrał piłkę do znajdującego się na jedenastym metrze Krystiana Benuszaka. Ten nie marnuje takich sytuacji o zdobył gola strzałem przy słupku. Goście walczyli o wyrównującego gola. Udało się to w 94 minucie meczu. Piłka wybita po dośrodkowaniu trafiła wprost pod nogi Michała Pawlaka, który bez wahania uderzył po długim słupku i nie dał szans Marcinowi Żółtkowi. Sędzia spotkania po zdobytej bramce zakończył spotkanie. Chyba wszystkim zgromadzonym na stadionie przypomniała się sytuacja w meczu z Polonią Leszna, kiedy to również w doliczonym czasie gry LKS stracił gola w kuriozalnych okolicznościach. Drużyny podzieliły się punktami, dla Odolanovii remis smakuje jak zwycięsko, dla LKS Gołuchów wynik ten jest małą porażką.


LKS Gołuchów – Odolanovia Odolanów 2:2 (0:0)

1:0 Patryk Kubczyk 80′

1:1 Marek Kamiński 89′

2:1 Krystian Benuszak 90′

2:2 Michał Pawlak 94′

 

LKS: Żółtek – Dolata (Stempien 65′), Kuś, Skowron, Laluk, Szymkwiak J., Czabanski, Idzikowski, Cierniewski (Marciszak 60′), Gałczynski (Kubczyk 75′), Benuszak


Zdjęcia KLIKNIJ TUTAJ

Video KLIKNIJ TUTAJ


Już 1 maja kolejne zmagania naszej drużyny. W ramach 25 kolejki LKS Gołuchów zagra z Turem Turek. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.