LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Przygoda dalej trwa

Przygoda LKS Gołuchów w Pucharze Polski nie dobiegła końca. W środę nasza ekipa pokonała w meczu ćwierćfinałowym drużyną z ligowej tabeli – Obrę Kościan. Bramki w meczu zdobywali Krystian Benuszak oraz Grzegorz Kuś. Ten pierwszy zdobył dla LKS Gołuchów dwa trafienia, Grzegorz Kuś trafił do siatki rywala z rzutu wolnego. Po pierwszej połowie LKS przegrywał 1:0. Wynik był odzwierciedleniem gry w której LKS nie prezentował się najlepiej. Po zmianie stron trener Maciej Dolata zmotywował swój zespół co poskutkowało trzema trafieniami. Dzięki zwycięstwu nad Obrą Kościan nasza drużyna zameldowała się w półfinale tych rozgrywek i zmierzy się z Lubuszanin Trzcianka. Pojedynek ten odbędzie się w Gołuchowie 26 maja o godz. 16:00. Zwycięzca tego spotkania awansuje do finału w którym zmierzy się z trzecioligową Polonią Środa Wlkp., która pokonała Sokół Kleczew i w półfinale otrzymała wolny los.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.