LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

To koniec Pucharu Polski

To koniec przygody związanej z udziałem LKS Gołuchów w rozgrywkach w ramach Pucharu Polski. Nasza drużyna dotarła bardzo wysoko i mimo odpadnięcia należą się jej gromkie brawa. W spotkaniu półfinałowym na szczeblu wojewódzkim nasz zespół podejmował Lubuszanina Trzciankę, która na co dzień rozgrywki swoje toczy również w 4 lidze, lecz w grupie północnej. Ostatecznie 1:2 wygrała drużyna gości, która w doliczonym czasie gry wykorzystała kontrowersyjny rzut karny podyktowany przez głównego arbitra spotkania. Dla ekipy żubra trafił niezawodny Krystian Benuszak, który wykorzystał moment zawahania bramkarza przyjezdnych i w sytuacji sam na sam czubkiem buta trącił piłkę, by ta ominęła bramkarza i Krystian wpakował piłkę do pustej bramki. Lubuszanina stać było na wyrównanie za sprawą strzału przewrotką z którym Marcin Żółtek nie miał najmniejszych szans na poradzenie sobie.

Gołuchowianie niesieni byli licznie zgromadzonymi kibicami, między innymi fani LKS prowadzili doping w meczu. Wsparcie z trybun było widoczne za co dziękujemy!!! Podopieczni Macieja Dolaty nie byli w tym meczu słabsi, nie mieli szczęścia oraz na wynik z pewnością wpływ miała bierna postawa trójki sędziowskiej. Żalu do sędziowania w pomeczowych wypowiedziach nie krył Maciej Dolata. Wynik jednak jest jeden. Gołuchów odpadł z rozgrywek, a w wielkim finale zagra zespół z Trzcianki. Serdeczne gratulacje dla ekipu Lubuszanina i życzymy powodzenia w walce o puchar WZPN z Polonią Środa Wlkp.


LKS Gołuchów – Lubuszanin Trzcianka 1:2 (1:0)

1:0 Krystian Benuszak 35′

1:1 Mateusz Kaczor 59′

1:2 Błażej Nowak 90′

LKS: Żółtek – Laluk, Skowron, Czabański, Majusiak, Guźniczak, Idzikowski, Stempień, Szkudlarski, Szymkowiak, Benuszak

Wideo z meczu kliknij tutaj

Wypowiedź trenera oraz kapitana LKS kliknij tutaj


Dziękujemy piłkarzom, trenerowi i wszystkim kibicom za przygodę oraz emocje w pucharze jaką niewątpliwie stworzyliśmy sobie sami. Apetyt rośnie w miarę jedzenie, a w tym przypadku apetyt był bardzo duży. Niestety… Skupiamy się na sobotnim meczu z Obrą Kościan. Walczymy o 3 punkty i pewne utrzymanie w 4 lidze. Będzie to ostatnie spotkanie gołuchowskiej ekipy żubra na własnym obiekcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.