LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Rewanż Obry Kościan za Puchar Polski

W minioną sobotę rozegrana została przed ostatnia kolejka sezonu IV ligi. Był to również ostatni mecz LKS Gołuchów na własnym obiekcie. Sobotnie spotkanie z Obrą Kościan było okazją do przypieczętowania pozostania w szeregach czwartoligowców. Żółto – czarni w tym meczu potrzebowali zaledwie jeden punkt aby być pewnym pozostania na kolejny sezon w IV lidze. Obra Kościan zagrała jednak w tym dniu skuteczniej i odniosła zwycięstwo, rewanżując się tym samym za pucharową porażkę. Zwycięskiego gola zdobył Krzysztof Marchewka w 25 minucie spotkania, który wykorzystał dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry przez Krystiana Łukaszczyka. Ekipa żubra próbowała odrobić stratę tylko, a za razem aż jednej bramki. Defensywa Obrzanki jednak w tym dniu była bezbłędna i nie dała się pokonać mimo licznych ataków gospodarzy. Meczową piłkę w 93 minucie spotkania zmarnował Idzikowski, który znajdował się zaledwie 3 metry od bramki. Bramkarz gości jednak mimo wszystko obronił „setkę”.


LKS Gołuchów – Obra Kościan 0:1

0:1 Krzysztof Marchewka 25′

LKS: Żółtek – Majusiak, Kuś (Idzikowski), Skowron, Laluk (Dolata), Szymkowiak, Guźniczak, Czabański, Stempień, Szkudlarski, Benuszak


Ekipie żubra brakuje punkt do pewnego utrzymania i bez oglądania się co będzie dalej. Jednego punktu szukać trzeba będzie w ostatnim meczu i to na boisku rywala i to z liderem rozgrywek. Mecz z Victorią Września będzie najważniejszym meczem sezonu dla podopiecznych Macieja Dolaty. Zapraszamy wszystkich na spotkanie aby dopingować nasz zespół i razem wywalczyć to utrzymanie. Mecz we Wrześni rozpocznie się w sobotę o godz. 16:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.