LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Utrzymujemy się w 4 lidze !!!

Utrzymanie LKS Gołuchów w 4 lidze to był cel na sezon 2017/2018. Cel ten został osiągnięty dzięki zwycięstwu nad Victorią Września 2:0 w ostatniej kolejce sezonu. Podopiecznym Macieja Dolaty brakował jedynie punkt do pewnego utrzymania w 4 lidze aby nie oglądać się za siebie oraz na rozwój spadkowiczów z 3 ligi. Wrzesiński zespół od dłuższego czasu był zespołem, który zagwarantował sobie zwycięstwo w całych rozgrywkach. Żółto – czarni musieli zdobyć jedynie punkt z liderem, a zarazem zespołem który u siebie tracić punktów nie lubił. Już jednak w 8 minucie meczu Krystian Benuszak strzelił gola z rzutu karnego, który dał prowadzenie gołuchowskiej ekipie żubra. Po zdobyciu bramki LKS nie miał zamiaru bronić jednobramkowej zaliczki i dążył do zdobycia drugiego gola. Udało się to końcówce jeszcze pierwszej połowy. Strzałem z około 30 metrów popisał się Dawid Guźniczak, bramkarz nie zdołał obronić strzału i LKS przed przerwą prowadził już 2:0. W drugiej odsłonie Victoria Września starała się odrobić straty, jednak myślami była już w meczu o awans do 3 ligi z Mieszko Gniezno. Nie zdołała zdobyć wyrównującego gola mimo, przejęcia inicjatywy. Gołuchów pojechał po jeden punkt do lidera, a wywiózł 3. Zwycięstwo to jest przysłowiową kropką nad i, a utrzymanie LKS w szeregach 3 ligowców było zasłużone i nie pojawiło się z przypadku i ostatecznie sezon 2017/2018 kończymy na wysokim 5 miejscu. Brawo trenerze, brawo drużyna. Dziękujemy za wspaniały sezon!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *