LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Sierpień w Gołuchowie

Poznaliśmy terminarz nowej, zreorganizowanej IV ligi województwa wielkopolskiego. W sierpniu rozegranych zostanie aż 6 kolejek. Wszystkie z tych meczy zostaną rozegrane na Gołuchowskim boisku. Dlaczego? Przeciwnicy Ekipy Żubra wylosowani przez WZPN poprosili związek, aby pierwsze mecze zagrali na wyjeździe z racji prowadzonych prac remontowych na swoich boiskach. Dlatego cały sierpień żółto-czarni zagrają w roli gospodarza.

Pierwszym przeciwnikiem piłkarzy trenera Dolaty będzie drużyna Sokół Pniewy. Mecz odbędzie się 4 sierpnia, prawdopodobnie o godzinie 16.00.

Poniżej rozpiska sierpniowych meczy:

  1. I kolejka – 04.08 – Sokół Pniewy
  2. II kolejka – 11.08 – Unia Swarzędz
  3. III kolejka – 15.08 – Olimpia Koło
  4. IV kolejka – 18.08 – Nielba Wągrowiec
  5. V kolejka – 25.08 – Kotwica Kórni
  6. VI kolejka – 29.08 – KS Opatówek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *