LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

3 kolejka już w środę

W środę, a więc w dzień wolny od pracy zapraszamy na kolejne spotkanie LKS Gołuchów. Po raz kolejny mecz odbędzie się w Gołuchowie, a przeciwnikiem będzie Olimpia Koło. Podopieczni Tomasza Mikusika sezon rozpoczęli od dwóch porażek. W 1 kolejce ulegli Pogoni Nowe Skalmierzyce 2:1, natomiast w 2 kolejce musieli uznać wyższość Lubuszanina Trzczcianka przegrywając spotkanie 4:0. Zespół Olimpii Koło jest dobrze znany trenerowi, piłkarzom i kibicom. Nie raz te drużyny spotykały się już w meczach o punkty. W poprzednim sezonie Olimpia występowała w Konińskiej lidze okręgowej, a w 4 lidze znalazła się dzięki wygraniu swojej grupy z dorobkiem 60 punktów na co złożyło się 20 zwycięstw, 8 remisów i tylko 2 porażki. Ostatni mecz o punkty obu ekip rozegrany został w sezonie 2014/2015 w ramach sezonu 4 ligi gr. południowej. Wówczas w Gołuchowie padł wynik 1:0 dla LKS, w Kole natomiast Olimpia pokonała ekipę żubra 2:0. Mecz w środę 15 sierpnia rozpocznie się punktualnie o godz. 12:00. Zapraszamy !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.