LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Zapowiedź LKS – Nielba Wągrowiec

Po emocjach w środowym meczu napięty terminarz nieubłaganie już rozpocznie 4 kolejkę. Już w sobotę do Gołuchowa zawita Nielba Wągrowiec, a więc obecnie 15 zespół tabeli. Zespół Nielby ma rozegrany jeden mecz mniej i w dotychczas rozegranych 2 spotkaniach uzbierał 3 punkty odnosząc zwycięstwo nad Pogonią Nowe Skalmierzyce 3:1, ulegając natomiast w 3 kolejce Lubuszaninowi Trzciance 0:3. Nielba Wągrowiec to zespół, który w swojej historii pochwalić się może występami w drugiej jak i trzeciej lidze. Kolejno w latach 2008-2012 występował na boiskach 2 ligi, a w latach 2012-2016 w 3 lidze. W poprzednim sezonie w 4 lidze gr. północnej nasi sobotni rywale zajęli 7 lokatę z dorobkiem 50 punktów notując 15 zwycięstw, 5 remisów i 10 porażek. Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 16:00 na boisku przy ul. Słowackiego. Zapraszamy !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.