LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

LKS oraz rezerwy odniosły cenne zwycięstwa.

Podopieczni Macieja Dolaty po pięciu porażkach z rzędu w końcu zaznali smaku zwycięstwa. Upragnione 3 punkty zdobyte zostały w meczu z Tarnovią Tarnowo Podgórne. Gospodarze wbili rywalom 4 bramki tracąc jedno. Wysoki wynik nie świadczy o tym, że był to ładny mecz. W Gołuchowie oglądaliśmy bardzo zacięty i ciekawy mecz. Prowadzenie dla LKS Gołuchów uzyskał Krystian Benuszak, który zdobył bramkę głową w 38 minucie. Po zmianie stron goście wyrównali za sprawą trafienia Dawida Zająca w 56 minucie. Zaledwie 2 minuty później LKS znów był na prowadzeniu, a bramkę po indywidualnej akcji zdobył Marcin Szymkowiak. W 60 minucie rzut karny pewnie wykorzystał Krystian Benuszak, a w doliczonym czasie gry wynik ustalił Adrian Hajdasz. Kolejne spotkanie LKS rozegra na wyjeździe z Obrą Kościan, to spotkanie rozpocznie się o godz. 15:00.

 

Swój mecz na szczycie rozegrała ekipa żubra z A klasy. W meczu z Gromem Golina padły 4 bramki i wszystkie autorstwa LKS Gołuchów. Zwycięstwo to pozwoliło rezerwom przeskoczyć niedzielnego rywala i zasiąść na 3 miejscu w tabeli. Bramki dla LKS zdobyli kolejno Maciej Marcinkowski, Adrian Hajdasz, Jakub Michalak oraz Piotr Kapałka. Rezerwy za tydzień udają się do Rajska. Mecz rozpocznie się o godz. 11:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.