LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy Seniorzy - rezerwy

Weekend zwycięstw LKS Gołuchów

Obie ekipy żubra drużyn seniorów zwyciężyły w swoich meczach w miniony weekend. LKS Gołuchów Macieja Dolaty odniósł zwycięstwo 2:1 nad Obrą Kościan po bramkach Pawła Stempnia oraz Szymona Gałczyńskiego. Gospodarze honorowego gola zdobyli w doliczonym czasie gry. 3 punkty LKS Gołuchów cieszą podwójnie, bowiem zwycięstwo w Kościanie było pierwszym wyjazdowym zwycięstwem w tym sezonie, a 3 punkty pozwoliły doskoczyć do rywali znajdujących się nad nami. Również cieszyć może, że kolejka z pechowym numerem 13 była dla nas bardzo udana. Obecnie LKS Gołuchów plasuje się na 10 miejscu, a więc idealnie w środku tabeli. W następnej kolejce na własnym obiekcie ekipa żubra zmierzy się z Pogonią Nowe Skalmierzyce. Zapraszamy na to spotkanie 20 października o godz. 15:00.

 

W niedziele natomiast kolejkę numer 9 rozegrały rezerwy LKS Gołuchów. Wyjazdowe spotkanie z Jaskiniowcem Rajsko zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 2:0 po bramkach Patryka Stasieckiego oraz Piotra Kapałki z rzutu karnego. Zwycięstwo to pozwoliło utrzymać jednopunktowe prowadzenie nad Czarnym Dobrzyca i podopieczni Marcina Żółtka nadal są viceliderem. Kolejne spotkanie w niedziele 21 października w samo południe. Zapraszamy na mecz na szczycie pomiędzy liderem – Ogniwo Łąkociny, a LKS II Gołuchów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.