LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Pewne wygrane drużyn LKS

Krystian Benuszak przełamał strzelecką niemoc i zdobywając hattricka poprowadził w miniony weekend LKS Gołuchów do zwycięstwa 3:1 nad Wartą Międzychód. Goście w 81 minucie meczu zdobyli bramkę na 2:1, co dało im chęci na zdobycie kolejnej bramki, jednak szybko zapały te ostudził Krystian Benuszak i  4 minuty później ustalił wynik spotkania zdobywając bramkę głową. 3 punkty zdecydowanie zasłużenie zostają w Gołuchowie, a dzięki tej wygranej udało się powiększyć przewagę nad Wartą. Mecz poprzedziło wspólne odśpiewanie hymnu Polski z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości. Obecnie ekipa żubra zajmuje 10 pozycję w tabeli. Do końca tej długiej oraz męczącej rundy pozostały dwie kolejki. Za tydzień spotkanie wyjazdowe w Trzemesznie o godz. 13:00.

Cieszymy się, że Krystian mentalnie wrócił do drużyny. Długo go nie było, borykał się z problemami, nie mógł tych bramek strzelać. Fajnie, że dzisiaj pomógł zespołowi. Jeżeli ma się takiego Krystiana z przodu, jest do kogo zagrać i łatwiej o bramki. Miał jeszcze dwie, trzy sytuacje inne, ale to nieistotne, ważne, że piłka trzy razy wpadła do siatki – komplementował zawodnika trener Maciej Dolata dla gazety Życie Pleszewa.


 

Drużynie rezerw LKS pozostało już tylko jedno spotkanie do zakończenia jesieni – spotkanie zaległe z Sokołami Droszew. W niedzielnej 13 kolejce wysoko pokonali LZS Godziesze 4:0 po bramkach Macieja Marcinkowskiego, Patryka Kubczyka, Adriana Hajdasza oraz Szymona Hajdasza. Było to 8 zwycięstwo w sezonie naszej drużyny. Jeśli za tydzień zdobędziemy komplet punktów to zimę spędzimy na 3 miejscu będąc najwyżej sklasyfikowaną drużyna w powiecie Pleszewskim w A klasie. Trzymamy kciuki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *