LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy Seniorzy - rezerwy

Rezerwy LKS Gołuchów zakończyły zimowy okres przygotowawczy!

Druga drużyna Ekipy Żubra rozegrała w trakcie zimowej przerwy pięć spotkań sparingowych. Podopieczni trenera Łukasza Hyżyka, zakończyli je z bilansem 14 bramek strzelonych i 11 straconych. Porażki zanotowali z drużynami Ostrovii II Ostrów Wielkopolski (2:5) oraz Lasu Kuczków (1:2). Były to pierwsze spotkania rezerw pod wodzą trenera Hyżyka, który zastąpił na stanowisku Marcina Żółtka. Trzeci mecz kontrolny został rozegrany przeciwko Prośnie Kalisz, którą przejął trener Żółtek. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, przy widocznej poprawie gry LKS’u II. Sparingi rozegrane w ostatnich dwóch tygodniach przed rozpoczęciem ligi mogą napawać optymizmem sympatyków gołuchowskiego LKS’u, ponieważ zakończyły się wysokimi zwycięstwami z Sulimirczykiem Sulmierzyce (4:1) oraz juniorami starszymi KKS’u Kalisz (6:2). Najskuteczniejszymi zawodnikami rezerw w rozegranych sparingach byli Adrian Hajdasz (4 bramki), Tomek Kazur, Maciej Marcinkowski oraz Szymon Hajdasz (wszyscy po 2 bramki). Jedyną zmianą kadrową w ekipie rezerw jest dołączenie do drużyny Tomasza Kazura – nominalnego napastnika, który występował ostatnio w Stali Pleszew.

Rezerwy Ekipy Żubra rozpoczną rundę wiosenną wyjazdowym meczem derbowym z Czarnymi Dobrzyca. Spotkanie zostanie rozegrane 17 marca, o godzinie 11:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.