LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Seniorzy rozpoczęli rundę wiosenną

<MACIEJ DOLATA, trener LKS-u Gołuchów dla zpleszewa.pl

Cieszymy się, że na inaugurację rundy wiosennej przywozimy pierwsze punkty z wyjazdu, bo po statystykach widać, że jesienią te wyjazdy nie były naszą najsilniejszą stroną. Na pewno razić może nasza nieskuteczność, ponieważ już do przerwy powinniśmy prowadzić przynajmniej dwoma bramkami i nie potrafiliśmy tych sytuacji wykorzystać. Pewnym usprawiedliwieniem jest fakt, że pierwszy raz graliśmy na naturalnej nawierzchni. Boisko na pewno nie ułatwiało nam grania, ale dla nas i dla przeciwników było takie samo. Generalnie gdybym miał jako nauczyciel ocenić zespół w skali od jeden do sześciu, to dałbym dobrą czwórkę. Myślę, że będziemy się rozkręcali w miarę upływu czasu.

0:1 – Paweł Stempień (60’)

0:2 – Marcin Szymkowiak (63’)

LKS Gołuchów: Tomasz Szymkowiak, Paweł Majusiak (85’ Dawid Dolata), Grzegorz Kuś, Marcin Wandzel, Michał Laluk, Paweł Stempień (70’ Patryk Cierniewski), Dawid Guźniczak, Mateusz Szkudlarski, Marcin Szymkowiak, Szymon Gałczyński (65’ Maciej Marcinkowski), Krystian Benuszak (83’ Michał Marciszak)


Tydzień później LKS Gołuchów zmierzył się z Unią Swarzędz, a więc z zespołem z top 3 tabeli. Mecz miał wiele kontrowersji i niezadowolenia nie krył po meczu Maciej Dolata. Jego zespół uległ Unii 4:2, prowadząc przez większość meczu 2:1 po bramkach Szymona Gałczyńskiego oraz Krystiana Benuszaka. Gospodarze na prowadzenie wyrównali wynik meczu dopiero w 70 minucie meczu i końcówka należała również do nich, bowiem w 4 minuty zdobyli dwie bramki. Trener Maciej Dolata nie krył niezadowolenia po meczu.

MACIEJ DOLATA Trener LKS-u Gołuchów dla zpleszewa.pl

Uważam, że sędziowie wypaczyli wynik meczu, bo żadem z rzutów karnych nie powinien być podyktowany. Byli źle przygotowani do zawodów, nie nadążali za akcjami. Żal mi oczywiście piłkarza Unii, który doznał w starciu z naszym bramkarzem złamania nogi, ale nie było to zamierzone, a sytuacja nie nadawała się na odgwizdanie „jedenastki”.

UNIA SWARZĘDZ – LKS GOŁUCHÓW 4:2 (1:2)

1:0 Krystian Antczak (3’ z karnego)

1:0 Szymon Gałczyński (18’)

1:2 Krystian Benuszak (26’)

2:2 Artsiom Mirayeuski (70’)

3:2 Tomasz Neumann (86’ z karnego)

4:2 Krasimir Kapau (96’)

LKS Gołuchów: Tomasz Szymkowiak – Paweł Majusiak, Grzegorz Kuś, Marcin Wandzel, Michał Laluk, Jakub Szymkowiak (78’ Patryk Cierniewski), Dawid Guźniczak, Krzysztof Czabański (78’ Maciej Marcinkowski), Szymon Gałczyński (70’ Paweł Stempień), Mateusz Szkudlarski, Krystian Benuszak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.