LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Popis Krystiana Benuszaka i wysoka wygrana z Pinsel – Peter Krobianką Krobia!

27 kwietnia na stadionie przy ul. Słowackiego odbył się kolejny mecz LKS’u Gołuchów przed własną publicznością. Rywalem Ekipy Żubra była drużyna LZS Pinsel – Peter Krobianka Krobia. Przyjezdni zajmowali przed spotkaniem 18 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 22 punktów. LKS plasował się natomiast na 7 pozycji, z dorobkiem 42 punktów. Kadra podopiecznych trenera Dolaty była mocno osłabiona brakiem Mateusza Szkudlarskiego, Szymona Gałczyńskiego i Patryka Kubczyka.

Mimo absencji wyżej wymienionych zawodników, LKS poradził sobie bez problemów z niżej sklasyfikowanym przeciwnikiem. Wynik spotkania mógł już w 5 minucie otworzyć Maciej Marcinkowski, który zmarnował świetną sytuację pod bramką rywala. 10 minut później pierwszego gola tego dnia zdobył Krystian Benuszak, który wykorzystał błędy obrońców zespołu z Krobii i pokonał bramkarza w sytuacji „sam na sam”. Żółto-Czarni przeważali w każdym aspekcie gry, tworzyli wiele niebezpiecznych sytuacji pod bramką rywala, jednak dobrze dysponowany był bramkarz gości. Dopiero w doliczonym czasie pierwszej połowy Krystian Benuszak podwyższył prowadzenie, kolejny raz wygrywając pojedynek z golkiperem gości.

Do przerwy wynik 2:0 dla gospodarzy. Od początku drugiej części spotkania LKS napierał na bramkę gości. W 65 minucie udało się podwyższyć prowadzenie. Świetne dośrodkowanie Macieja Marcinkowskiego wykorzystał Marcin Szymkowiak. Nie minęło 15 minut, a na tablicy wyników widniało 5:0. Trzecią i czwartą bramkę tego dnia zdobył Krystian Benuszak, który jest ostatnio w świetnej formie. Bardzo dobre zawody podopiecznych trenera Dolaty przypieczętował Maciej Marcinkowski, który pięknym uderzeniem zza pola karnego ustalił wynik spotkania na 6:0.


LKS Gołuchów – Pinsel-Peter Krobianka Krobia 6:0 (2:0)

1:0 Krystian Benuszak 16′

2:0 Krystian Benuszak 45′

3:0 Marcin Szymkowiak 61′

4:0 Krystian Benuszak 70′

5:0 Krystian Benuszak 72′

6:0 Maciej Marcinkowski 91′

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.