LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Meczem z Olimpią Koło startujemy w nowym sezonie

Okres przygotowawczy LKS Gołuchów już za piłkarzami ekipy żubra. Gołuchowianie rozegrali mecze z wyżej notowanymi rywalami i wypadli w nich nie najlepiej, remis z Sokołem Kleczew oraz porażki z Jarotą Jarocin, Górnikiem Konin i KKS’em Kalisz. Jak mówi trener Maciej Dolata w wywiadzie dla gazety lokalnej:


 „Bilans jest okrutny, bo przegraliśmy trzy mecze, jeden zremisowaliśmy, choć meczów w Koninie i w Jarocinie nie musieliśmy przegrać. KKS to inna jakość piłkarska, stąd nasza wysoka porażka. Zyskaliśmy materiał do pracy, korygowaliśmy nasze błędy, mocno pracując na treningach. Generalnie z okresu przygotowawczego jestem bardzo zadowolony”.


LKS Gołuchów dokonał kilka transferów, a szeregi żółto – czarnych najpierw opuścili Marcin Szymkowiak, Szymon Gałczyński i Patryk Cierniewski. Do zespołu dołączyli Michał Grzesiek, Konrad Chojnacki, Maciej Mikołajczyk i Jakub Szymkowiak.

Tymi słowami należy zakończyć małe podsumowanie to co się działo w okresie przygotowawczym, bo już myślami piłkarze są przy sobotnim meczy inaugurującym start nowego sezonu IV ligi. W sobotę 10 sierpnia podejmować będziemy Olimpię Koło, która szczęściem utrzymała się na czwarto ligowych boiskach. Zastąpiła ona drużynę Sokół Pniewy, która zrezygnowała z rozgrywek.

W poprzednim sezonie Olimpia Koło dostała podwójne lanie od ekipy żubra przygrywając na boisku w Gołuchowie 4:0, a w meczu na własnej płycie ulegli 4:2. Można powiedzieć, że podopieczni Macieja Dolaty mają patent na zdobywanie dużej ilości bramek z tym przeciwnikiem. Mecz zaplanowany jest na godzinę 17:00 na boisku przy ul. Słowackiego. Zapraszamy wszystkich kibiców na pierwszy mecz inauguracyjny !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.