LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Zapowiedź meczu z KS Opatówek

W ramach 6 kolejki IV ligi wielkopolskiej, która odbędzie się dnia 7 września 2019, Ekipa Żubra zmierzy się na wyjeździe z drużyną KS Opatówek.

Najbliższy rywal podopiecznych trenera Macieja Dolaty zgromadził w trwającej kampanii 4 punkty i zajmuje 16 miejsce w ligowej tabeli. Na dorobek drużyny z Opatówka złożyły się trzy porażki (0:5 z Victorią Września, 0:1 z Victorią Ostrzeszów oraz 0:3 z Unią Swarzędz), remis 1:1 z Tarnovią Tarnowo Podgórne oraz jedno zwycięstwo 2:1 z Polonią Kępno w ostatniej kolejce.

LKS plasuje się natomiast na pierwszym miejscu w tabeli, gromadząc jak dotąd komplet 15 punktów w pięciu spotkaniach.

W poprzednim sezonie drużyna KS Opatówek nie mogła znaleźć sposobu na pokonanie Ekipy Żubra. Bezpośrednie spotkania obu klubów kończyły się wygraną 1:0 LKS’u u siebie, oraz remisem 1:1 na boisku rywala.

Serdecznie zapraszamy na bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie, które odbędzie się 7 września o godzinie 13:00 na stadionie w Opatówku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.