LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Pierwsze lanie LKS’u w sezonie!

Ósma kolejka gier IV ligi wielkopolskiej okazała się ostatnią, kiedy LKS rozgrywał spotkanie jako jedyna niepokonana w lidze drużyna. Lepsza od Ekipy Żubra okazała się Victoria Września.

Gospodarze spotkania, które wyjątkowo zostało rozegrane w środę 18 września, szybko rozpoczęli strzelanie. W 34 minucie LKS przegrywał już 2:0, po bramkach Szymona Krawczyńskiego oraz Mateusza Majewskiego. Po przerwie Mikołaj Jankowski dołożył kolejne trafienie, w 48 minucie było już 3:0. Mikołaj Panowicz zamknął wynik spotkania, zdobywając bramkę na 4:0 w 54 minucie. Ekipa Żubra przegrywa pierwszy raz w sezonie, utrzymując pierwsze miejsce w ligowej tabeli z przewagą jednego punktu nad Pogonią Nowe Skalmierzyce.


LKS GOŁUCHÓW – VICTORIA WRZEŚNIA 0:4 (0:2)
0:1 Szymon Krawczyński 26′
0:2 Mateusz Majewski 34′
0:3 Mikołaj Jankowski 48′
0:4 Mikołaj Panowicz 54′


Okazja do rehabilitacji przed własną publicznością już 21 września o godzinie 16:00, na stadionie przy ul. Słowackiego. Rywalem LKS’u będzie drużyna Victorii Ostrzeszów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.