LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Ekipa żubra nie dała szans beniaminkowi

Żółto – czarni nie zwalniają tempa i nie dali najmniejszych szans drużynie Pogoni Lwówek pokonując ich 5:0. Tym samym nadal są niepokonani na własnym boisku.

Mimo wysokiego wyniku spotkania w pierwszej odsłonie oglądaliśmy tylko jedną bramkę i dopiero w 37 minucie spotkanie. Do siatki rywali trafił Jakub Szymkowiak, który wykorzystał podanie od Konrada Chojnackiego.

Kolejne bramki padały już w drugich 45 minutach. Dwie minuty po rozpoczęciu meczu drugą bramkę dla LKS zdobył Michał Grzesiek, który wykorzystał dośrodkowanie Macieja Marcinkowskiego i głową pokonał bramkarza gości. Wynik na 3:0 podwyższył Krystian Benuszak, który skorzystał z dośrodkowania z rzutu rożnego Macieja Marcinkowskiego i podwyższył wynik meczu. Ostatnie dwa ciosy padły w ostatnich 5 minutach spotkania. Najpierw Konrad Chojnacki do spółki z Adrianem Hajdaszem rozklepali defensywę gości i Konrad podwyższył wynik spotkania. Wynik spotkania z rzutu karnego ustalił Krystian Benszak, wcześniej ręką w polu karnym zdaniem sędziego zagrał zawodnik gości.

Zespół Pogoni Lwówek zasłużenie przegrał w Gołuchowie, do czasu straty bramki jednak postawili się ekipie żubra.

Sędzia mógł się pokusić o odgwizdanie rzutów karnych. Co do faulu to miałbym może pretensje, a co do ręki, to rzut karny należał się gościom. Myślę jednak, że te sytuacje nie wypaczyły w żaden sposób wyniku meczu. Nasza dominacja była bezsprzeczna, choć do momentu straty pierwszej bramki Pogoń się bardzo dobrze prezentowała, dobrze się rywale przesuwali, dobrze bronili. Nie ułatwiało nam to zadania. Ale już kiedy tą bramkę strzeliliśmy, to mecz się otworzył. Trener Pogoni poszedł na wymianę ciosów, w pewnym momencie zagrał nawet trzema obrońcami. – ocenił Maciej Dolata dla zpleszewa.pl

LKS GOŁUCHÓW – POGOŃ LWÓWEK 5:0 (1:0)

1:0 – Jakub Szymkowiak (37’)

2:0 – Michał Grzesiek (47’)

3:0 – Krystian Benuszak (60’)

4:0 – Konrad Chojnacki (85’)

5:0 – Krystian Benuszak (88’)

LKS Gołuchów: Marcin Antczak, Michał Grzesiek, Marcin Wandzel Ż, Paweł Majusiak, Paweł Stempień, Maciej Marcinkowski (71′ Adrian Hajdasz), Dawid Guźniczak Ż, Maciej Mikołajczyk, Konrad Chojnacki, Jakub Szymkowiak (75′ Michał Marciszak), Krystian Benuszak


W sobotę Gołuchowianie udają się do podkaliskich Nowych Skalmierzyć by rozegrać 15 kolejkę. Spotkanie w Nowych Skalmierzycach rozpocznie się punktualnie o godz. 14:00. Zapraszamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *