LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Zapowiedź meczu z Stainer Polonią Leszno

Przed nami przedostatni mecz tej rundy, a za razem ostatni na własnym obiekcie. W sobotę 9 listopada o godz. 14:00 ekipa żubra podejmować będzie Stainer Polonię Leszno.

Z dorobkiem 25 punktów podopieczni Jędrzeja Kędziory plasują się na 7 pozycji. Bilans spotkań wyjazdowych Polonii to 3 zwycięstwa, 3 remisy oraz 2 porażki. Zespół Polonii Leszno ostatnie ligowe punkty zdobył 12 października i od tej pory do dziś odniósł 4 porażki z rzędu.

Nasz zespół przed tygodniem fatalnie zagrał w Skalmierzycach i uległ Pogoni 5:1. Zespół Macieja Dolaty można powiedzieć zasiaduje na fotelu lidera, lecz tyle samo punktów mają Victoria Września oraz Tarnovia Tarnowo Podgórne.

Atut własnego boiska stawia LKS Gołuchów w roli faworyta, jednak forma naszego zespołu jest jedną wielką niewiadomą. Piłkarze mają do udowodnienia wszystkim, że przed tygodniem byli po prostu w słabszej dyspozycji. Zapraszamy na ostatni mecz tej rundy w Gołuchowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *