LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy Seniorzy - rezerwy

Spotkanie wigilijne

Jak co roku w okresie Świąt Bożego Narodzenia żółto-czarna rodzina zebrała się na spotkaniu wigilijnym w restauracji „Zamkowa”. Prezes Józef Banasiak, wójt Marek Zdunek, trenerzy, kierownictwo, zarząd oraz piłkarze pierwszej i drugiej drużyny w świątecznej atmosferze podsumowali pierwszą część sezonu 2019/20.

Prowadzącym „gale” był trener pierwszego zespołu Maciej Dolata. Przygotował prezentację z podsumowaniem statystyk drużyny oraz indywidualnych osiągnięć zawodników. Zawodnicy wyróżnieni dostali małe upominki, a każdy piłkarz z pierwszej i drugiej drużyny za godne reprezentowanie barw żółto-czarnych otrzymał statuetkę. Kapitan Grzegorz Kuś w imieniu wszystkich piłkarzy podziękował prezesowi oraz wójtowi. Wyróżnieni zostali również członkowie zarządu i działacze, bez których klub nie funkcjonowałby tak, jak obecnie. Podziękowano grupie odpowiedzialnej za social media i funkcjonowanie strony internetowej.

Po oficjalnej części goście podzielili się opłatkiem, składając sobie życzenia na Święta oraz zbliżający się Nowy Rok oraz przystąpili do kolacji.

Święta już za pasem, dlatego chcielibyśmy złożyć Wam najszczersze życzenia, zdrowych, spokojnych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie, wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym 2020 roku, by był lepszy od poprzedniego oraz pełen sukcesów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.