LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Pierwszy sparing w nowym roku

Podopieczni trenera Macieja Dolaty rozegrali w sobotę 11 stycznia pierwszy mecz kontrolny przed rundą wiosenną IV ligi. Rywalem Ekipy Żubra była występująca na co dzień w III lidze, Jarota Jarocin. Pierwsza połowa spotkania nie przyniosła bramek, zawodnicy obu drużyn walczyli głównie w środku pola, a w nielicznych sytuacjach pod bramką rywala wykazywali się nieskutecznością.

W drugiej części spotkania kibice zgromadzeni w Jarocinie zobaczyli bramki, lecz strzelali je tylko gospodarze. Dwie bramki strzelone bezpośrednio z rzutów wolnych zdecydowały o zwycięstwie Jaroty 2:0. Piłkarze LKS’u również mieli dogodne sytuacje do strzelenia bramki w drugiej połowie, jednak zimnej krwi zabrakło Stempniowi, Czabańskiemu, czy Hajdaszowi.

JAROTA JAROCIN – LKS GOŁUCHÓW 2:0 (0:0)

1:0 – Alan Janikowski (72’)

2:0 – Szymon piekarski (90’)

LKS Gołuchów: Tomasz Szymkowiak(Oskar Pawłowski), Michał Grzesiek, Grzegorz Kuś, Marcin Wandzel, Paweł Majusiak(Paweł Stempień), Dawid Guźniczak, Maciej Mikołajczyk(Adrian Hajdasz), Konrad Chojnacki, Jakub Szymkowiaki(Maciej Marcinkowski), Krzysztof Czabański(Mateusz Szkudlarski),Krystian Benuszak


W sobotę 18 stycznia Gołuchowianie zagrają kolejny sparing, tym razem przeciwnikiem będzie drużyna Górnika Konin, która podobnie jak rywale z Jarocina walczą o punkty w III lidze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *