LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Z Górnikiem na remis

Ekipa żubra zakończyła drugi tydzień przygotowań do rundy wiosennej. Również i tym razem tydzień podsumował sparing z trzecioligowym zespołem – Górnikiem Konin. Mecz rozgrywany był na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Pleszewie i zakończył się wynikiem 1:1.

Trener Maciej Dolata w tym meczu dał odpocząć zawodnikom takim jak Tomasz Szymkowiak, Krystian Benuszak, Jakub Szymkowiak i Maciej Marcinkowski. Między słupkami w naszym zespole wystąpił drugi bramkarz Jaroty Jarocin Bartłomiej Kubiak będący na testach. Gol dla LKS Gołuchów był autorstwem zawodnika Górnika, który niefortunnie skierował piłkę do własnej siatki.

LKS Gołuchów – Górnik Konin 1:1

1:0 Bartosz Zakrzewski (SAM)

1:1 Zawodnik testowany

LKS: Bartłomiej Kubiak (70′ Oskar Pawłowski), Michał Grzesiek , Marcin Wandzel, Grzegorz Kuś, Paweł Majusiak, (45′ Michał Marciszak), Konrad Chojnacki, Dawid Guźniczak, Krzysztof Czabański (70′ Adrian Hajdasz), Paweł Stempień, Mateusz Szkudlarski (45′ MaciejMikołajczyk) , Adrian Hajdasz (45′ Patryk Kubczyk)


W następnym tygodniu podopieczni Macieja Dolaty rozegrają mecz w piątek 24 stycznia, a przeciwnikiem będzie GKS Sompolno – 8 zespól V ligi gr. 3. Spotkanie zostanie rozegrane na sztucznej nawierzchni w Pleszewie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.