LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Zmiany w rozpoczęciu rundy wiosennej

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej w związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek IV ligii oraz lig niższych do dnia 23 marca 2020 roku. Na internetowej stronie WZPN czytać można:

„Przy podjeciu decyzji Wielkopolski ZPN brał pod uwagę zalecenia i decyzje władz lokalnych oraz państwowych. Choć organizatorami meczów pozostają kluby-gospodarze, Związek jako organizator rozgrywek – mając na względzie skalę piłkarskiej rywalizacji w regionie – czuje się szczególnie zobowiązany do podjęcia działań ograniczających ryzyko zachorowań.

Sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa będzie uważnie monitorowana w kolejnych dniach, a o dalszych decyzjach będziemy informować na bieżąco.”

Powyższy komunikat oznacza, że liga wznowiona ma być od 20 kolejki, co oznacza że mecze LKS Gołuchów z Olimpią Koło (18 kolejka) oraz Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski odbędą się w innym terminie. Jeśli wszystko odbędzie się tak jak podaje informacja WZPN, rozgrywki do Gołuchowa powrócą 4 kwietnia meczem z Kotwicą Kórnik. Podopieczni Macieja Dolaty zatem mają przedłużony okres zimowy o co najmniej dwa tygodnie. Do tego czasu głuchowianie zapewne rozegrają na pewno jedna, a może dwa spotkania kontrolne. O wszystkim na bieżąco będziemy informować za pośrednictwem portalu facebook oraz strony internetowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.