LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Rozpoczynamy przygotowania do historycznego sezonu III ligi

We wtorek 2 czerwca odbył się pierwszy trening LKS Gołuchów po zniesieniu obostrzeń związanych z korona wirusem. Trener Maciej Dolata miał do dyspozycji szeroką kadrę wraz z nowymi twarzami. Jak informowaliśmy za pośrednictwem Facebook pierwsze treningi są otwarte dla nowych zawodników, którzy są chętni aby wzmocnić kadrę ekipy żubra, chęć treningu zawodnicy muszą aplikować na adres e-mail trenera  dolar47@op.pl. Znamy również plan dotyczących meczy kontrolnych:

20.06 Warta Sieradz

27.06 Centra Ostrów Wlkp.

01.07 Victoria Skarszew

04.07 Górnik Konin

11.07 Jarota Jarocin

18.07 Victoria Września

25.07 Victoria Ostrzeszów

Nie wiemy gdzie dokładnie rozgrywane będą mecze kontrolne, jednak najprawdopodobniej będą to mecze na boiskach przeciwników. O szczegółach będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem Facebook.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.