LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Wygrana w sparingu z Centrą

Kolejny sparing mają za sobą zawodnicy LKSu Gołuchów, tym razem mecz rozgrywany był na boisku w Gołuchowie o godz. 11:00. Wynik spotkania otworzył Adam Majewski, który wykorzystał dośrodkowanie Macieja Marcinkowskego i pokonał bramkarza. Bramkę na 2:0 zdobył Krystian Benuszak, który pewnie wykorzystał jedenastkę podyktowaną przez sędziego.

Mecz kompletnie inny niż rozegraliśmy w Sieradzu,  przede wszystkim to całkiem inne warunki atmosferyczne. Tydzień temu strugi deszczu, dziś duża wilgotność i słońce, co jednak przed niczym nie usprawiedliwia. Dziś przede wszystkim kolejna bramka Adama Majewskiego po stałym fragmencie gry. Drugie trafienie to konsekwencja indywidualnej akcji Konrada Chojnackiego, który wygrał pojedynek jeden na jeden w polu karnym i został sfaulowany, a jedenastkę na bramkę zamienił Krystian Benuszak. Na pewno nie zagraliśmy tego co założyliśmy sobie przed spotkaniem, jest do poprawy kilka elementów taktycznych. Dziś dużo strat, niepotrzebnych indywidualnych błędów, za mało gry zespołowej. Generalnie jestem zadowolony z całego tygodnia, tak też chłopakom w szatni mówię, aby ten cały tydzień treningów zakończyć dobrym sparingiem. Dzisiaj kombinowaliśmy ze składem, zagrali zawodnicy, który nie mieli okazji pokazać się w Sieradzu w meczu z Wartą. Myślę, że w meczu ze Skarszewem skład będzie wyglądał jeszcze eksperymentalnie, natomiast od meczu z Górnikiem Konin chcę aby te pozycje były wypracowane dla piłkarzy i następnym etapem będzie zgrywanie formacji. W dalszym ciągu nie mamy licencji na grę w 3 lidze. Ze wstępnych informacji wiemy, że w poniedziałek może się to wszystko już wyjaśnić. Również jestem po rozmowie z prezesem LKS Gołuchów Józefem Banasiakiem, który  zażądał ode mnie decyzji personalnych co do kadry. Myślę, że Ci zawodnicy którzy grali dziś na boisku oraz osoby, które nie mogły dziś rozegrać meczu z przyczyn osobistych pozwolą na osiągnięcie celu jaki mamy na następny sezon, a więc utrzymanie się w 3 lidze. Uważam, że ta ekipa śmiało pokazała, że mogą stanowić fajny kolektyw, który powalczy o to utrzymanie. – ocenił trener Maciej Dolata.


LKS Gołuchów – Centra Ostrów Wlkp. 2:0 (1:0)

1:0 Majewski

2:0 Benuszak

I połowa: Dziuba – Marciszak, Wandzel, Jankowski, Majusiak, Młynarczyk, Guźniczak, Mikołajczak, Marcinkowski, Hajdasz, Majewski

II połowa: Szymkowiak – Kieliba, Domagalski, Kuś, Grzesiek, Chojnacki, Guźniczak, Skowroński, Stempień, Szymkowiak, Benuszak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *